Лига радиолюбителей Украины

Статті

Президенту України п. Порошенко П.O.

Президенту України п. Порошенко П.O.

вiд Лаврека Миколи Михайловича,
вул. Телеграфна, буд. 147 , м. Ізмаїл,
Одеська обл, 68609

Шановний  Петро Олексійовичу!

Звертайтесь до Вас, як до Гаранта моїх конституційних Прав і Президенту, за якого я проголосував на виборах.

Моє конституційне Право на листування знищено надмірнім підвіщенням тарифів «Укрпошти», прийняте з 1.01.2018 р

Звертаюся до Вас, як радіоаматор–короткохвильовик ,«Заслужений Майстер спорту  України»,  багаторазовий переможець і призер міжнародних змагань, Чемпiонатiв Cвiту та Європи, володар престижних нагород радіоаматорських організацій США, Великобританії, Франції, Німеччини та ін. країн.

За родом діяльності короткохвильовиків, нам доводиться постійно вести обмін т.зв. QSL- картками - для підтвердження наших радіозв'язків, проведених з радіоаматорами багатьох країн світу. Традиційно, це в листах до 20 гр. (в які вміщалося 4-5 таких карток).

До даного підвищення тарифів, вартість простого авіа-листа вагою до 20 гр. за кордон становила близько 0,7 USD - що було порівняно з тарифами в багатьох країнах світу. Однак, тепер в «Тарифах Укрпошти» фігурують лише листи вагою до 50 гр. і вартістю 2,5 USD!  А тариф до 20 гр. став фігурувати лише в розділі «Листівки»!

Не важко підрахувати, що з моєю пенсією в 2248 грн. я тепер в змозі відправити всього лише 34 листи! І при цьому - у мене пенсія, в якій присутній доплата в 464 грн. за «Особливі Заслуги» - і це без урахування витрат власне на саме життя! І що важливо - це все при наявності 46 років безперервного трудового стажу!

Ситуація виглядає особливо абсурдною, якщо порівняти ціну відправки авіа листа до 20 гр., скажімо з США, де вартість відправки до нас становить 1,15 USD. І це, при їх середньо місячної їх зарплатні близько 3000 USD!   При цьому, оголошені «Укрпоштою» підвищення тарифів в 12-43%, на самому ділі обернулася підвищенням вартості, як мінімум, на 350%! При цьому офіційна інфляція в Україні на рівні 12-14 відсотків річних!

Відповідь, отримана від керівництва «Укрпошти», розвіяла всі сумніви, що сталася технічна помилка і традиційна градація листів «до 20 гр.» помилково випала з «Тарифів». Укрпошта» повідомляє що це їх підвищення направлено на збільшення зарплат їх співробітникам!

Перед тим, як звернутися у Всесвітній поштовий Союз, вирішив використати останній шанс і звернутися до Вас за захистом від цього цінового свавілля. Не зайве
нагадати, що від Вашої відповіді буде залежати і мій намір голосувати за Вас на майбутніх виборах. І, без перебільшення, це думка інших 20 тисяч радіоаматорів України від імені яких я до Вас звертаюся. До них можна сміливо додати ще кілька десятків тисяч виборців з числа їх родичів і друзів ....

До Заяви  Додаю копию ответа  УкрПочты № 102.2.1 2/19 от 05.02.2018


З повагою,                                                      Лаврека Микола Михайлович
                                                                      (радiоаматорьский стаж 49 рокiв)

29 березня 2018 р.         м. Ізмаїл