Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Інформація для учасників радіомарафона присвяченого 30 річчю ЛРУ

З 20 серпня по 31 грудня 2021 року проходив радіоаматорський марафон «30 років ЛРУ», що проводився Громадською організацією Ліга Радіоаматорів України у зв’язку з відзначенням 30 річниці Незалежності України та 30 річчя ГО Ліги Радіоаматорів України.

Учасники радіоаматорського марафону, в період вказаний вище, проводили QSO з ювілейними станціями EM30UARL, EM30LRU, EM30AUARL, EM30BUARL, EM30CUARL, EM30DUARL, EM30EUARL, EM30FUARL, EM30GUARL, EM30HUARL, EM30IUARL, EM30KUARL, EM30LUARL, EM30MUARL, EM30NUARL, EM30PUARL, EM30QUARL, EM30RUARL, EM30SUARL, EM30TUARL, EM30VUARL, EM30WUARL, EM30XUARL, EM30YUARL, EM30ZUARL.

За 1 QSO з даними станціями нараховувалося 1 очко. Повторні QSO допускалися не залежно від виду випромінювання та діапазону.

Прийшов час визначати переможців!

Переможці будуть визначатись у наступних залікових групах:

1. Один оператор - індивідуальний позивний ( вікова категорія більше 21 р.);

2. Один оператор - індивідуальний позивний ( вікова категорія до 21 р.);

3. Багато операторів – колективні радіостанції

4. Багато операторів - дитячі колективні радіостанції

5. Ювілейні станції - EM30UARL,EM30LRU, EM30*UARL

Нагородження переможців:

Переможці в залікових групах 1-4 визначаються за найбільшою кількістю набраних очок з СПС на умовах даного радіоаматорського марафону. 1 QSO – 1 очко.

Переможцями стають радіоаматори/команди колективних радіостанцій, які набрали максимальну кількість очок у своїх підгрупах, при умові не менше 5 учасників у підгрупі.

Переможці, які зайняли 1, 2, 3 місце нагороджуються кубками та почесними грамотами.

Окремий залік проводиться серед команд операторів СПС EM30UARL, EM30LRU, EM30*UARL по максимальній кількості проведених QSO. 1 QSO – 1 очко.

Команди СПС, які зайняли 1, 2, 3 місце нагороджуються кубками, оператори почесними грамотами та дипломами UARL – 30 GOLD.

Оператори СПС, які посіли не призові місця нагороджуються дипломами UARL – 30 GOLD.

Учасники радіомарафону надсилають свої звіти до 31 січня 2022 року на адресу Оргкомітету: lru-25@ukr.net

Прийом звітів:

1.Радіоаматори (категорія «один оператор»), які приймали участь в радіоаматорському марафоні, повинні направити на електронну адресу оргкомітету інформацію з наступними даними:

1. Позивний сигнал оператора , прізвище та ім’я, дата народження.

2. Категорія учасника

3. Кількість набраних очок.

2.Колективні радіостанції (категорія багато операторів) вказують перелік операторів ( індивідуальний позивний сигнал оператора ( при наявності) , прізвище та ім’я, дата народження).

3. СПС надають повний перелік операторів СПС та прикладають електронний звіт в форматі EM30*UARL.adi

Виконком ГО ЛРУ

23.01.2022р.

Зразки дипломів:

Запрошення до змагань “Кубок Лева 2022”

Львівський клуб короткохвильовиків відновлює проведення змагань з радіозв’язку на коротких хвилях. Змагання “Кубок Лева – 2022” відбудуться 26 січня. Детальніше з положенням можна ознайомитись за посиланням - https://docs.google.com/document/d/1y8mizMTPRWubmaNstX1VC3POroGoJhiI/edit

Крім кубків за перемогу по категоріях, переможців індивідуального заліку чекають призи від Ради ГО ЛКК. А найстарший і наймолодший учасники змагань отримають окремі призи.

73! UT4WA

UR_Champ_CW

С Рождеством, православные!!!

Радостные впечатления от семейного общения в этот Святой Вечер, для настоящего Радиста многократно усиливаются ожиданием самого крутого, самого адреналинового этапа триады Чемпионатов Украины - телеграфного!

И уже в субботу, в 22.00 по Киевскому времени, на мирных любительских диапазонах начнется бескомпромиссная борьба за звание лучшего телеграфиста Украины.

Умудренные опытом ветераны этого старейшего вида связи докажут прежде всего самим себе, что есть еще порох в пороховницах! А совсем юные радиоспортсмены сойдутся в схватке за высшие спортивные разряды и звания, которые дадут им конкурентное преимущество при поступлении в высшие учебные заведения. Господа сочувствующие - поддержите свою область! Ведь Радио не только технический, но и командный вид спорта!

Полный Регламент соревнования по прямым ссылкам здесь: http://www.uarl.org.ua/index.php/sport/922-reglament-chempionativ-ukrajini-z-radiozv-yazku-na-kkh-2022-roku и здесь: http://chu.cc.ua/

Чистим свои любимые телеграфные ключи и до блеска полируем клавиатуры;). Ждем вас на нашем открытом для всех радиостадионе!

С уважением, Andy

YOTA Contest in 30.12.2021 reminder

Dear Contester,

are you ready to compete within the next YOTA Contest? Everyone in the ham radio community can take part, it takes place three times per year and only lasts 12 hours. Its aim is to increase the youngsters activity on the air, strengthening the reputation of the YOTA program and demonstrate the support for youngsters across the world.

The third YOTA Contest in 2021 is upcoming shortly already!
30th December  |  1200 - 2359 UTC  | CW + SSB

Please check out the contest rules here

Further. as this event takes place within the ongoing December YOTA Month (DYM) activity we expect lots of YOTA special event stations on the air.
If you are chasing the DYM award this is your chance being active!

If you have any questions, feel free to contact us directly via Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


73

Contest Committee
YOTA Contest

iaru-r1.org
ham-yota.com

EN10RKP

Шановні колеги, з нагоди 10-річчя радіоклубу "Прилуки", з 15-го грудня по 31-е січня 2022 р. в етері буде активний СПС - EN10RKP. Під час роботи СПС, буде можливо виконати умови диплому "Прилуки". Умови виконання на сайті прилуцьких радіо аматорів - sqpriluki.at.ua . також на сторінці СПС на qrz.com

  З повагою UT8RN.

ПРОТОКОЛ засідання Головної суддівської колегії Всеукраїнських змагань з радіозв’язку на УКХ «Польовий день України»

 
Головна суддівська колегія (ГСК) у складі: головного судді – СНК Згода Д.М. (UT5EO), заступника головного судді – СНК Згода Д.П. (UT0EO), та головного секретаря змагань – СНК Майбороди С.В. (UT5UGW), розглянула підсумки Всеукраїнських змагань з радіозв’язку на УКХ «Польовий день України», які відбулися 3-4 липня 2021 року.
 
1. СКЛАД УЧАСНИКІВ
В змаганнях з радіозв’язку на УКХ взяли участь 26 команд колективних АРС та 138 операторів індивідуальних АРС, що представляють 21 регіон України та м. Київ, з яких увійшли в залік 13 колективних і 116 індивідуальних АРС. Місце проведення – на місцях. Серед учасників змагань: 2 МСУМК, 1 МС СРСР, 23 МСУ та 31 КМСУ. Змагання на УКХ Польовий день України проведено, згідно до вимог «Правил змагань з радіоспорту», та «Регламенту змагань з радіозв’язку на УКХ 2021 р.»
 
2. ПЕРЕМОЖЦІ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ категорія «MULTI» (багато операторів - всі діапазони):
 
1. UR4EWP/P - 42667 Дніпропетровська обл.
2. UV2L/P - 40852 Харківська обл.
3. UT7E - 33430 Дніпропетровська обл.
 
Звання «Переможець Всеукраїнських змагань з радіозв’язку на УКХ Польовий день України» присвоїти колективній АРС UR4EWP/P та нагородити відповідним призом і дипломами. Команди-призери (II-III місця) і членів команд нагородити дипломами відповідних ступенів.
 

Детальніше...

РЕГЛАМЕНТ ЧЕМПІОНАТІВ УКРАЇНИ З РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА КХ 2022 РОКУ

 
I. МЕТА ЗМАГАНЬ 
 
Чемпіонати проводяться з метою: 
 
- залучення до систематичних занять з радіозв’язку на коротких та ультракоротких радіохвилях широкого кола молоді; 
- подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі; 
- підвищення рівня майстерності спортсменів; 
- визначення перспективного резерву та відбір найсильніших спортсменів до складу збірної команди України. 
- проведення найбільшої кількості радіозв’язків за певний період часу. 
 
ІІ. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ 
 
2.1. Телефонний Чемпіонат України на КХ – 2-3 січня 2022 р.
2.2. Телеграфний чемпіонат України на КХ – 8-9 січня 2022 р.
2.3. Телетайпний Чемпіонат України на КХ – 15-16 січня 2022 р.
 

Детальніше...

EN95WLKK

З нагоди 95–річчя “Львівського клубу короткохвильовиків”  з 1 по 31 грудня 2021 р.  активний СПС EN95WLKK (QSL via UR5WQ).

73! Левко (UR5WQ)

ES9C в Ukrainian DX Contest 2021

Выступив в прошлом году в подгруппе украинских станций, наша команда вакцинировалась и опять готова побороться за приз в категории MO World.

В Ukrainian DX Contest 2021 нас примет настоящая супер станция ES9C. А значит 6 ноября самая большая в мире антенна на 21 МГц направит все свои 40 элементов на Украину :-)

На видео можно увидеть процесс монтажа этого монстра - https://www.youtube.com/watch?v=Z9fDlbIFhMs

Детальніше...

Спортивні досягнення членів ЛРУ

Ліга радіоаматорів України щиро вітає:

Ткачука Володимира Васильовича, UW5KW

Наказ ММС №3376 від 14.09.2021р.

з присвоєнням спортивного звання МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ з радіоспорту.

Спортивний норматив майстра спорту України був виконаний членом ЛРУ по результатам участі у Кубку України з радіозв’язку на КХ малою потужністю в 2021 р.р.

Виконком ЛРУ

УКХ змагання "Козацька слава"-2021. Запрошення до участі!

Шановні друзі!

УКХ комітет ЛРУ має за честь запросити Вас до наступного змагання "Козацька Слава" 2021 року який триватиме з 16:00 годин UTC 09 жовтня до 03:59 годин UTC 10 жовтня, 2021 року.

З правилами змагання "Козацька Слава" Ви можете ознайомитися тут:
http://cshonor-vhf.ho.ua/
(in English)
http://cshonor-vhf.ho.ua/eng1.html

УКХ змагання "Козацька Слава" є різновидом змагання, де "кожен працює з кожним заради максимуму очків" усіма видами модуляції, як це притаманно більшості визначних КХ контестам. Це є чудова нагода зустрітися з друзями, зануритися в світ УКХ контестингу для початківців, та чудово провести час! Всіх Вас запрошуємо взяти участь.

Ми також будемо Вам вдячні за запрошення Ваших друзів приєднатися.

Детальніше...

На Чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації вінничани здобули 17 медалей – це колективний внесок у І місце України в загальнокомандному заліку

Про це повідомляє сайт Вінницької облдержадміністрації 

У м. Банско, Республіка Болгарія, з 28 серпня по 2 вересня пройшли одразу два чемпіонати зі спортивної радіопеленгації: 23-й чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації серед дорослих та 18-й чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації серед юнаків.

Вінницькі спортсмени здобули для медальної скарбнички обох збірних десять золотих, одну срібну та шість бронзових медалей.

Детальніше...

Положение соревнований «Открытый УКВ ЧМ Кубок Запорожской области 2021»

Организатор соревнований — Запорожское областное отделение Лиги радиолюбителей Украины.

Соревнования проводятся в соответствии с «Правилами соревнований по радиоспорту».

Цели и задачи соревнований:

- популяризация радиоспорта;

- активизация работы в соревнованиях начинающих радиоспортсменов;

- повышение спортивного мастерства участников.

 К участию в соревнованиях приглашаются операторы индивидуальных и коллективных радиостанций Запорожской и других областей Украины.

Детальніше...

Положення про ювілейний диплом «UARL – 30» / Award "UARL - 30"

 
З метою популяризації та інформування радіоаматорів всього світу , щодо до відзначення радіоаматорами України 30-річчя створення Громадської організації Ліга радіоаматорів України (UARL), члена міжнародного радіоаматорського союзу - IARU, ГО ЛРУ започатковує ювілейний диплом «UARL - 30».
 
Ювілейний диплом «UARL - 30» видається за встановлення двосторонніх зв’язків з радіостанціями зі спеціальними позивними EM30UARL, EM30LRU, EM30*UARL на радіоаматорських діапазонах ( 160м, 80 м, 40м, 30м., 20м, 17м, 15м, 12м, 10м, 6м, 2м и вище ) будь яким видом випромінювання ( SSB, CW, AM, FM, RTTY, DIGI ) в період з 20 серпня 2021р по 31 грудня 2021 року. Повтори допускаються на різних діапазонах або іншими видами випромінювання.
 
Ювілейний диплом «UARL - 30» видається трьох видів:
GOLD AWARD
SILVER AWARD
BRONZE AWARD
 

Детальніше...

Положення про радіоаматорський марафон «30 років ЛРУ»

 
Радіоаматорський марафон «30 років ЛРУ» проводиться Громадською організацією Ліга Радіоаматорів України у зв’язку з відзначенням 30 річниці Незалежності України та 30 річчю створенню ГО Ліга Радіоаматорів України.
 
Мета проведення:
 
- залучення членів Ліги радіоаматорів України до заходів відзначення 30 річниці Незалежності України та 30 річниці створення ГО Ліга Радіоаматорів України;
- звернення уваги світової радіоаматорської спільноти до ювілейних дат в Україні;
- популяризація радіоаматорства в Україні та світі;
- активізація роботи в ефірі членів Ліги радіоаматорів України;
- активізація діяльності відокремлених підрозділів ГО ЛРУ;
- активізація роботи дитячих колективних радіостанцій;
- надання можливості радіоаматорам різних країн виконати умови ювілейних дипломів «UARL-30»;
- відзначення переможців радіомарафону нагородами ГО ЛРУ.
 
Період проведення:
 
З 20 серпня по 31 грудня 2021 року
 

Детальніше...

ARDF-2021 (смт Брюховичі, Львівська обл.)

У неділю закінчився Чемпіонат України на середніх дистанціях серед дорослих.

Взяли участь команди з 6- обл. (A, I, N, P, U і Uобл.). Серед 81 спортсменів було 5 ЗМСУ, 11 МСУМК, багато МСУ та КМСУ.

Спортсмени виступали в наступних вікових категоріях: жінки - Ж19, Ж20 та Ж35, а чоловіки - Ч19, Ч20, Ч40, Ч50 і Ч60.

Команди та члени ГСК проживали в затишному пансіонаті "Світлиця".

Як зазначив на закритті змагань СМК Віктор Бобров (UT3UV), що на даному Чемпіонаті (за останні роки) в ГСК не надходило від спортсменів жодного зауваження до роботи "лисиць" і претензій до якості суддівства.

Було висловлено подяку львів'янам: заст. гл. судді - нач. дистанції СНК Зіновію Пелю, суддям на "лисицях" - СНК Леоніду Кореню, С1К Андріану Кальченко (US5WFN) і С2К Ігорю Адамовський (UR4WG).

73! СМК Георгій Чліянц (UY5XE)