Лига радиолюбителей Украины

Статті

Звітно-виборні збори Чернігівського ОВ ЛРУ

На Чернігівщині новий голова ОВ ЛРУ

Як і планувалося, у встановлені строки, в м. Остер відбулись звітно-виборні збори Чернігівського обласного відділення Ліги радіоаматорів України. Мальовнича «База Корольова» на березі Десни гостинно розкрила свою браму ще напередодні. І не даремно. Бо велика частина учасників зібрання і прибулих у рамках обласного «HAMFest'у-2016» почали заселяти будиночки бази завчасно. Серед таких були поміченими радіоаматори з Носівки, Щорса, Прилук, Бахмача, Бобровиці і ін.

Носівчани швидко розгорнули діючу SDR радіостанцію UR4RWW/p з якої усі бажаючі могли попрацювати в етері і, найголовніше, отримати кваліфіковані консультації особисто від Сергія Микули (UZ1RM), який в освоєнні SDR нині на провідних позиціях.

Затим – купання у Десні, взаємовідвідини вечері і нескінченні аматорські розмови, як це зазвичай буває в однодумців, або в людей об'єднаних одним хобі.

Другого дня першими приступили до роботи члени обласної колегії суддів, які під головуванням судді національної категорії Василя Кияниці (UR5RU), провели семінар, де між іншим, Сергій Неділько (UT3RS) ознайомив присутніх суддів із роботою програми електронного суддівства КХ-УКХ змагань. Біля вхідних дверей зали з'явилася демонстраційна підсумкова таблиця участі аматорів Чернігівщини в Чемпіонатах України, яку від імені суддівської колегії, підготував UR5RU.

Фрагмент суддівського семінару

О 10-й ранку у залі містечка розпочався феєричний концерт, підготовлений колективом місцевої радіостанції UR4RXJ. Начальник радіостанції Ігор Борисенко (UW5RG) та його юні оператори показали, що вони є цікавими, різнобічними особистостями. Молодці!

На сцені UR3RAA та UW5RG

А це - Вікторія Француз, оператор UR4RXJ

Затим розпочалися звітно-виборні збори. За даними мандатної комісії, які озвучив Олександр Свистельник (UR8RF) до Остра прибули особисто 46 аматорів. З них – 36 членів ОВ ЛРУ, плюс від 22-х аматорів були належним чином оформлені довіреності. При загальній чисельності ОВ ЛРУ 71 чоловік, це склало явку 81,7 відсотків. Слід зазначити, що навіть без доручень, кількість особисто прибулих склала понад 50 % членів ОВ ЛРУ, тобто, умовно кажучи, можна було обійтися й без довіреностей. Схоже, що все більше радіоаматорів усвідомлюють свою власну причетність до роботи обласної організації і наслідки, до яких може призвести власна байдужість.

У залі - радіоаматори Чернігівщини

Головою зборів було обрано Василя Кияницю (UR5RU), а секретарем – Геннадія Білобловського (UR5RAB). Про роботу відзвітували голова ОВ ЛРУ Олександр Козаченко (UT8RN), голова ревізійної комісії Олександр Клименко (US5RK) та скарбник організації Юрій Хорт (UR5ROY).

Президія зібрання: UT8RN, UR5RU, UR5RAB

В обговоренні доведеної інформації і її доповненні взяли участь UR5RU, UR8RF, UX1RX, UR5RFM, UT5RB і ін.
У звіті та виступах були відзначені дуже шикарні виступи збірної області у чемпіонатах України: CW – перше місце, SSB – перше місце і в RTTY – друге! В історії короткохвильового радіоаматорства Чернігівщини такого результату ще не було. Було відзначено успіхи і завидна унікальність результатів колективної радіостанції Носівської СЮТ UR4RWW, які вона демонструє впродовж останніх років, UR8RF, UT1RX, UT0RM і ін.

Нагороди переможцям

Також виступаючі неодноразово висловлювали вдячність Олександру Козаченку (UT8RN) за його вміле і водночас демократичне керівництво обласною організацією ЛРУ впродовж чотирьох років. Особливу рішучість і незламність він проявив у найважчі часи її існування, запобігши її розколу. Після всіх подій Чернігівська ОВ ЛРУ не тільки не втратила позицій, а навіть, стала міцнішою і спроможнішою. Шановний «Давидович» отримав від присутніх тривалі і заслужені оплески.

Голова спорткомітету ОВ ЛРУ Анатолій Савченко (UX1RX) тепло привітав і від імені спорткомітету нагородив Подяками всіх учасників збірних команд області за їх внесок у загальну перемогу. Також у ході зборів були нагороджені дипломами і медалями переможці обласної першості з SSB пам'яті Ф.І. Габдрахманова (UB5RK), які відбулися у березні. Як, відомо у них перемогли UR4RWW – колективні та UX1RX – індивідуальні станції.

А ось і найголовніша інтрига зібрання – вибори голови ОВ ЛРУ на наступні два роки. У результаті таємного голосування, на альтернативній основі, новим головою Чернігівської ОВ ЛРУ обрано Олександра Клименка (US5RK), а його заступником – Олександра Козаченка (UT8RN). Новобраний голова ОВ ЛРУ вніс пропозицію обрати членами ради обласного відділення її попередній склад, який зарекомендував себе здібним і здатним до вирішення завдань, що стоять перед радіоаматорами Чернігівщини, додатково ввівши до складу ради Костянтина Городнього (UX0RR). Пропозиція була підтримана. Отже раду Чернігівської ОВ ЛРУ на наступний період обрано такою: US5RK, UT8RN, UR8RF, UR5RU, UR5RZ, UX1RX, UW5RG, UT3RS, UR5ROY, UT1RT, UX0RR.

Олександр Клименко (US5RK) - новий голова Чернігівського ОВ ЛРУ

На радість присутніх багаторічний і неймовірно охайний наш обласний QSL-менеджер UR8RF роздав QSL-пошту. Виниклу проблему сайту ОВ ЛРУ, розмір членського внеску на 2017 рік та ін. питання було вирішено передати на розгляд ради ОВ ЛРУ. Було на зібранні багато і інших приємних подій. Все й не описати. Приміром, чого варта демонстрація надувної 10-метрової антенної щогли, унікально задуманої і втіленої у реальну конструкцію Олександром Свистельником (UR8RF) з однодумцями. Сенсація! Схоже, що на таку щоглу почнуть надходити заявки...

На завершення відбувся святковий дружній обід у підготовці якого найбільша доля роботи дісталася UW5RG та колективу UR4RXJ. Юшка «уха» з деснянською рибою була дуже смачною! Та й інші страви виявилися на «відмінно». Остерські аматори зразково справилися із завданням організації обласного фестивалю від «а» до «я». Колективна подяка.

Nota Bene. До Остра прибули багато радіоаматорів, які не є членами Чернігівської ОВ ЛРУ. Всі були гостинно прийняті і, за необхідності – розселені. Ніхто їм нічого не дорікав. Ніхто не ділив «на членів» і «не членів». Бажаючі були й на зборах присутніми, дехто й слово брав. Але... Чи можливим був би такий чудово спланований і на такому високоорганізованому рівні проведений обласний «HAMFest-2016», аби радіоаматори області не були згуртовані в обласну організацію з її керівництвом і радою? Хто б, і від імені кого ТАКЕ на себе взяв? Так що думайте аматори і активніше приймайте рішення про вступ до ЛРУ. Бо тим, хто є членами організації і на свої кошти тримають її життєздатність, це членство поступово дорожчає. З іншого боку, чим нас більше буде, тим дешевше все обходитиметься кожному з нас. Як показує життя, обласна організація радіоаматорів – це далеко не тільки QSL-обмін. Це наше спільне багатогранне аматорське життя.

73's by UR5RU