Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Санкції щодо участі російських/білоруських радіоаматорів в міжнародних змаганнях

Українські радіоаматори!

Кількість санкцій, щодо радіоаматорів росіян/білорусів постійно зростає. Санкції на участь радіоаматорів росіян/білорусів в жовтневих змаганнях раніше оголошували RSGB, UBA, EK/EI Contest Club.

Зокрема для змагань:

02 жовтня - "RSGB Internatioanl DX Contest" RSGB (докладніше за посиланням

https://rsgb.org/main/blog/news/gb2rs/headlines/2022/03/04/rsgb-statement-the-russian-federation-and-belarus/)

02 жовтня SSB "ON Contest" UBA

09 жовтня CW "ON Contest" UBA

16 жовтня CW/Phone 2m "ON Contest" UBA (докладніше за посиланням від 02 квітня 2022 https://www.uba.be/en/home)

22-23 жовтня SSB "EK/EI DX Contest" EK/EI Contest Club (докладніше за посиланням https://ukeicc.com/dx-contest-rules.php)

Вперше оголошено санкції щодо радіоаматорів росіян/білорусів на участь в змаганнях "Asia-Pacific Sprint" Japan, які відбудуться 16 жовтня 2022 року. Звіти росіян/білорусів за участь в цих змаганнях будуть прийматися лише, як контрольні. Більш докладна інформація доступна за посиланням https://jsfc.org/apsprint/.

"IPARC" через війну в Україні скасувала "поліцейські" змагання "IPARC Contest", які мали відбутися 05-06 листопада. Відповідну інформацію розміщено на сайті німецької секції "IPARC" https://dl0ipa.darc.de/ закладка "Contest".

А тепер головне:

“CQ Communications, Inc.” практично скасував із вересня санкції для радіоаматорів росіян/білорусів на участь в змаганнях "CQ WW DX Contest" спонсором яких він є (читати тут https://cqnewsroom.blogspot.com/2022/08/). Наступні змагання "CQ WW SSB DX Contest" відбудуться 29-30 жовтня. Переконуємо “CQ Communications, Inc.” відновити санкції.

Використовуємо для цього аргумент, на якій постійно посилаються деякі американські (і не тільки) радіоаматори - "радіо поза політикою".

Після оголошення незаконного "приєднання" до росії південно-східних областей України "російській телеграфний клуб" (rcwc) та клуб "п'ятий океан" стали організаторами дипломних програм, "присвячених" саме цій події:  

1. "вазвращеніє дамой" (rcwc) (дивитись https://qrz.ru/news/17105.html та https://rcwc.ru)

2. "наше дєло правоє. ми пабєдім" (5 океан) (дивитись https://qrz.ru/news/17109.html та http://aviaham.org)

Наголошуємо, що пропаганда в ефірі незаконного приєднання чужих територій це не тільки порушення моральних принципів радіоаматорства, а й кримінальних норм.

Додаємо сюди роботу в ефірі з 01 жовтня "мирної" спецстанції R310TOZ присвячені 310 річниці тульського збройового заводу. Підприємства де виготовляють зброю для убивства українців. Та R120ZF, що працювала 01.07-31.08 на честь "120 річчя прикордонних військ росії" - саме тих, що першими напали на Україну.

Переконаний, що отримавши 100-200-300 ел.листів від радіоаматорів України із наведеними вище аргументами, наші американські колеги  змінять свою думку на користь санкцій проти росіянців/білорусів.

Ел.адреси для листування із "CQ Amateur Radio" беремо тут: https://cq-amateur-radio.com/cq_contact.html,

Із "CQ Corporate" тут: https://cqcomm.com/cq_portal_corp_contact.html

Із конкурсною комісією "CQ WW DX Contest" тут: https://www.cqww.com/organization.htm.

В кожній із вказаних закладок по 10-20 контактів. Писати бажано всім.

Знайдіть, будь ласка, трішки часу для написання таких листів. Ніхто за нас це не зробить.

Дякую!
Все буде Україна.
73! Петро UW3WF