Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Посилюємо санкції щодо російських/білоруських радіоаматорів

Українські радіоаматори!

Продовжуємо боротися за розширення санкцій для російських / білоруських радіоаматорів. На цій неділі було підготовлено та відправлено черговий лист  на «CQ Amateur Radio».

Шановний колектив «CQ Amateur Radio»!

За місяць, що минув після скасування санкцій, щодо радіоаматорів росіян / білорусів на участь в змаганнях організатором яких є “CQ Amateur Radio”, росія лише посилила ескалацію конфлікту. В росії оголошено про мобілізацію 300 тисяч чоловіків, яких відправлять воювати в Україну. Під загрозою зброї проведено псевдореферендуми на півдні України. путін влаштував фарс із підписання законів про незаконне приєднання українських областей Херсонської, Запорізької, Луганської, Донецької до складу росії.  З москви лунають погрози застосування ядерної зброї. З метою енергетичного шантажу росією підірвано підводні газопроводи «Північний потік – 1» та «Північний потік – 2». Окупантами викрадено директора Запорізької атомної станції. Обстріляно евакуаційні колони мирних українців біля Запоріжжя та Куп’янська. Внаслідок загинули десятки цивільних людей та діти.

Україна подала заявку на вступ до НАТО. Членство України в НАТО, то лише питання часу. Незабаром ми станемо союзниками по оборонному блоку. Тоді Україна зможе отримати колективний збройний захист від зовнішньої агресії. Зараз ми просимо у Вас солідарності з народом України і українськими радіоаматорами, якій воюють за основні принципи цивілізованого світу – демократію, недоторканість кордонів, верховенство права. росія авторитарна країна, тому там немає ні демократії, ні поваги до суверенітету інших країн, ні незалежних судів, ні вільної преси.

Радіоаматорство поза політикою, то бачення проблеми цивілізованими радіоаматорами. росія не цивілізована країна. 72 відсотка росіян підтримують війну. Серед тих 72 відсотків радіоаматори росії. «Мирні» російські радіоаматори з 1 жовтня працюють спеціальним кличним R310TOZ. Активність присвячена 310 річниці тульського збройового заводу. Це підприємство де виготовляють зброю для убивства українців.

«російський телеграфний клуб» (rcwc) після офіційно проголошеної анексії південно-східної частини України започаткував дипломну програму «Дорога домой». В такій спосіб «rcwc» підтримав і пропагує незаконну зміну кордонів України. Інформація доступна на сайті “rcwc” за посиланням https://rcwc.ru/

За сім місяців війни жоден російський радіоаматор не засудив війну в Україні.  

Радіоаматорство поза політикою для кого завгодно, тільки не для росіян. Радіоаматорство в росії перетворилось на інструмент пропаганди військової величі росії, а на окупованих територіях стало засобом для узаконення захоплених земель.

Радіоаматорські орга­нізації EDR, CRC, RSGB, UBA, EKEICC, “JIDX Partners”, "BARTG" розуміють це і вводять санкції проти радіоаматорів росіян/білорусів.

В черговий раз просимо Вас переглянути свої позиції на участь радіоаматорів росіян/білорусів в змаганнях організованих “CQ Amateur Radio” в 2022-2023 роках і посилити санкції по відношенню до них.

Ми глибоко переконані, що санкції, щодо радіоаматорів росії та країни посібника окупантів білорусі стануть принциповою відповіддю цивілізованого радіоаматорсь­кого руху на війну в Україні. Тільки санкції і бойкот, змусять росіян/білорусів до­тримуватися радіоаматорської етики і моралі, задуматися над тим що відбува­ється, і як наслідок прискорити закінчення війни.

З повагою,
Президент ЛРУ
Олександр Залізняк UX7UU
04 жовтня 2022 року

Лист англійською