Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Успіхи юнацької національної збірної з ARDF на Чемпіонаті світу у Румунії

Страшні часи наразі переживає вся країна. Потерпає і наш спорт, спортивна радіопеленгація. Окуповані та заміновані території, заборона тренувань в лісах та парках. І як результат, не було проведено жодного чемпіонату України. Ось  з такими реаліями ми підійшли до  чемпіонату світу серед юнаків. Дякуючи нашим друзям, румунам, ми змогли провести відбіркові старти та сформувати збірну команду юнаків для подальшої участі в чемпіонаті світу, що відбувся 29.06-03.07.2022р. в Тиргу –Жіу, Румунія . І наші юні спортсмени не підвели, гідно відстояли честь країни. Загалом вибороли 7 золотих,  9 срібних та 4 бронзових медалей. В особистому заліку на найвищу сходинку п’єдесталу піднімалися в вправі спринт Данило Новак (Ч14) з Волині та Ірина Полубенцева (Ж14)  з Донеччини, на класичних дистанціях Єгор Редька (Ч16) з м. Суми, д.145 МГЦ та Іван Синявський з м. Нетішин, що на Хмельниччині, д.3,5 МГц.  Два срібла на класичних дистанціях має Ірина Полубенцева, (Ж14).  Єрофеєв Гліб (Ч14) з м.Київ та Синявський Іван вибороли срібло на класиці 145 МГц.

Бронзовими медалями поповнили свою медальну скарбничку Павло Стаценко (Ч16), спринт та класика 3,5 МГц та Анна Деремед (Ж16), класичні дистанції 145 та 3,5 МГц. з міста Києва.

В командних заліках найвищі досягнення в старших хлопців (Ч16). Вони мають два золота. Юнаки категорії Ч14 - золото та срібло, а дівчата обох категорій по дві срібних медалі.

В загальнокомандному заліку команда нашої країни посіла друге місце, пропустили вперед команду Чехії. Румуни – треті. Загалом на змагання було 73 учасники з 10 країн світу.

Велика подяка тренерам, Долинському Анатолія (Луцьк), Іваньку Олексію (Донецька обл), Редьці Максиму та Щербаню Сергію з Сумщині, Людмилі Панчук з м.Нетішин Хмельницької області, Братчуку Сергію, Велікановим Надії та Миколі з міста Київ, Зеленському Сергію з Вінниці за якісну підготовку спортсменів.

ARDF комітет ЛРУ

Три останні фото: Стаценко Павло, Полубенцева Ірина, Синявський Іван