Лига радиолюбителей Украины

Спорт

ВІЙНА ВІЙНОЮ-ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Ось і пролунав останній дзвоник для випускників  ЛЗОСШ-1, членів гуртка Юні оператори аматорської служби радіозв'язку України КЗ ЛОР ЛОЦ НТТУМ Анни Повідайко та Юрія Кокотайла членів команди UR4WZZ. За 5 років занять Анна та Юрко стали численними призерами та переможцями всеукраїнських змагань учнівської молоді з діозв'язку на коротких хвилях, а в 2019 році Анна-UR2WAA виборола чемпіонський титул серед жінок  у чемпіонаті України серед дорослих.

В останніх всеукраїнських змаганнях  22 січня 2022 року КУБОК ЛЕВА Анна,Юрко та 9-класниця Соломія Дика посіли 2-е місце у своїй  категорії, пропустивши вперед команду з Ізмаїла UX6FZZ, яку тренує заслужений майстер спорту України Микола Лаврека (UX0FF).

У цьогорічному чемпіонаті України серед дорослих Анна, Юрій та Соломія зайнявши 5-Е з 17 команд  виконали  норматив найвищого  спортивного розряду - КМСУ. з чим їх і вітаємо!