Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Кубок Європи зі спортивної радіопеленгації у м. Красноброд

13-15 травня 2016 року пройшов Кубок Європи зі спортивної радіопеленгації у м. Красноброд Республіка Польща. Як завжди, наші друзі-іноземці порадували чіткою організацією і чудовими призами.

Україна була представлена кількома областями: Київською, Волинською, Хмельницькою та Сумською. Також у змаганнях приймали участь спортсмени з Молдови, Словаччини, Росії і, звичайно ж, Польщі. Найвищу сходинку п'єдесталу в командному заліку заняли спортсмени-господарі. Кияни стали другими, а сумчани – третіми. Високими результатами порадували спортсмени з м.Києва. а саме Генін Лев, Іщенко Дмитро, Голубничий Сергій, Карпович Федір Іщенко Анастасія, Гнєдов Володимир, Давиденко Юрій, Іванчихін Микола, Веліканов Микола та Маринченко Мар'яна. Достойно виступили і представники інших областей. Панчук Наталія, Дебопре Ярослав, Петровська Яна з Хмельниччини, Тиха Лілія, Мельник Христина, Голюк Ольга з Волині, Мірошниченко Єлизавета, Редька Єгор, Редька Максим, Надточий Руслан та Поповченко Анатолій з Сумщини поповнили свої скарбнички медалями різного гатунку.

Сьогодні наші юнаки готуються до ХVІІ Чемпіонату Європи зі спортивної радіопеленгації , який відбудеться у Норвегії, а дорослі – до Чемпіонату світу у Болгарії. Ми доведемо: українські спортсмени – найсильніші!