Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Повідомлення для учасників змагань на УКХ

Шановні учасники офіційних спортивних змагань з радіозв'язку на УКХ!

Останніми днями більшість з вас отримала в свої поштові скриньки повідомлення наступного змісту (далі цитата):
Від кого: "George Ignatov" <Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.>
Дата: 9 липня 2020, 16:47:39
Уважаемый участник соревнований на УКВ 4-5 июля 2020!
Пока не поступил Ваш отчет за УКВ Чемпионат Украины:
http://krs.ho.ua/sud/rules/vhf_ch2020.pdf
который проводился вместе с "Полевым днем".
Подведение итогов производится по принятым отчетам, поэтому высылка
Вашего отчета крайне желательна, чтобы другие участники получили очки.
Время для отправки еще есть, до вторника 14 июля.
Прошу выслать ваши EDI файлы на сервер судейства
http://krs.ho.ua/sud
Или по электронной почте: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Запасной адрес: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
В Положении ЧУ выше по ссылке есть образец оформления отчета,
если что-то не получается - спрашивайте.

С уважением,
Г.С. Игнатов,
UT1HT
Главный судья ЧУ по радиосвязи на УКВ.

(кінець цитати)

Повідомляємо, що такі діє громадянина Г.С.Ігнатова UT1HT є нічим іншим, як ретельно спланованою провокацією з метою спотворення результатів та завдання шкоди учасникам офіційних Всеукраїнських змагань з радіоспорту "Польовий день України на УКХ".

У вкладеному файлі 461_1.pdf (документ у форматі PDF з накладеним електронним цифровим підписом) ви знайдете наказ Міністерства молоді та спорту України № 461 від 03.07.2020 про проведення 4-5 липня змагань "Польовий день України на УКХ" та призначення головним суддею заходу Згоду Данила Миколайовича UT5EO (суддя національної категорії, Дніпропетровська обл.).

У вкладеному файлі 490_1.pdf (документ у форматі PDF з накладеним електронним цифровим підписом) ви знайдете наказ Міністерства молоді та спорту України № 490 від 06.07.2020 про проведення 1-2 серпня змагань "Чемпіонат України з радіозв'язку на УКХ" та призначення головним суддею заходу Згоду Данила Миколайовича UT5EO (суддя національної категорії, Дніпропетровська обл.).

Таким чином, 4-5 липня Чемпіонат України з радіозв'язку на УКХ не проводився. Чемпіонат України відбудеться 1-2 серпня. Громадянин Г.С.Ігнатов UT1HT не є і не призначався у встановлений законодавством спосіб наказом Міністерства молоді та спорту України головним суддею Чемпіонату України з радіозв'язку на УКХ 2020 року. Головним суддею Чемпіонату України призначений Д.М.Згода UT5EO.
Крім того, громадянин Г.С.Ігнатов UT1HT у встановленому законодавством порядку позбавлений спеціального звання спортивного судді "Суддя національної категорії" (Протокол засідання Ради ЛРУ від 28.04.2017 - №1-17).  

Вбачаємо порушення положень чинних "Правил змагань з радіоспорту" затверджених 6.03.2012 Державною службою молоді та спорту України.

Певна кількість учасників змагань "Польовий день України на УКХ" (перелік позивних зафіксовано станом на 23:59 13.07.2020) завантажили свої звіти про участь в змаганнях на сторонній інформаційний ресурс в мережі інтернет http://krs.ho.ua/sud що контролюється сторонніми особами не вповноваженими Головною суддівською колегією змагань "Польовий день України на УКХ" на дії по збиранню та обробці звітів учасників.

Таким чином сторонні особи до закінчення терміну приймання звітів учасників змагань "Польовий день України на УКХ" отримали доступ до конфіденційних даних про проведені учасниками зв'язки та мали змогу розголосити їх серед інших учасників з метою спотворення результатів змагань.

Виконком ЛРУ, реалізуючи своє право засновника змагань, порушить клопотання до ГСК змагань "Польовий день України на УКХ" про застосування дисциплінарних стягнень, аж до зняття з заліку, до учасників змагань які допустили розголошення змісту своїх звітів третім особам до  закінчення терміну приймання звітів ГСК.

Віце-президент ЛРУ
С.Л.Іванов UT9NA