Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Відбувся Кубок України з радіозв'язку на КХ (LP CW) 2020

Відбувся Кубок України з радіозв'язку на КХ малою потужністю (LP CW) 2020.
Від імені штаб-квартири ЛРУ висловлюю щиру подяку кожному учаснику змагань!
Кубок України на КХ найбільш складні та динамічні змагання, з тих що організує наш КХ комітет.
Гарне проходження на обох діапазонах, короткі 30-ти хвилинні тури, велика кількість учасників, відсутність штучних обмежень на кількість переходів між діапазонами надали змогу учасникам проявити свої вміння та можливості повною мірою.
Протягом двох годин декому вдалося провести 270 зв'язків!

Протягом часу змагань ГСК проводила моніторинг та запис діапазонів 40 і 80 метрів за допомогою широкосмугових SDR приймачів.
Побіжний аналіз отриманих даних дозволяє зробити висновок про високий рівень самосвідомості учасників Кубку, наочних прикладів перевищення дозволеного Регламентом змагань рівня вихідної потужності не спостерігалось.

Цьогоріч ГСК зафіксувала 70 позивних сигналів з 20-ти областей України.
Серед регіонів найбільш активними були: Суми, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Львів, Кіровоград, Вінниця, Київ, Черкаси.

Враховуючи представництво регіонів, кількісний та якісний склад учасників, з великою долею ймовірності можна говорити про виконання вимог кваліфікаційної таблиці ЄСКУ, присвоєння Кубку найвищого - першого рівня змагань та можливості проведення повноцінного присвоєння спортивних розрядів та звань його учасникам.

Нагадуємо, останній день подачі звіту - 10 травня.
Перелік одержаних звітів щодоби оновлюється у відповідному розділі сайту Чемпіонату України з радіозв'язку на КХ "Одержані звіти CW"  http://chu.cc.ua/logs_cw.html
Хід суддівства буде відображатись у розділі "Результати CW"  http://chu.cc.ua/results_cw.html
Розіграш призів - сувенірів у розділі "Лотерея" http://chu.cc.ua/loto.html

З повагою,
Сергій Іванов UT9NA
ГСК Кубку України на КХ