Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Очні Всеукраїнські змагання з радіозв’язку на КХ, УКХ та ШРТ в м. Остер 10-12 травня 2019р.

Згідно Календарного плану спортивних заходів України на 2019 рік, затвердженого Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту в м. Остер, Чернігівської обл. з 10.05. по 12.05 2019 року проводяться очні Всеукраїнські змагання з радіозв’язку на КХ, УКХ та ШРТ (швидкісна радіотелеграфія), та комп’ютерної програми: Мorse Runner у 3-х вікових групах (до - 14,16,19 років), дівчата та хлопчики.

11 травня відбулося урочисте відкриття змагань біля пам’ятника Т.Г.Шевченку на території Остерського коледжу будівництва та дизайну. Для участі в змаганнях приїхали юні спортсмени з Донецької, Херсонської, Полтавської, Чернігівської, Хмельницької, Дніпропетровської областей та м. Києва.

З початком проведення змагань, юних спортсменів привітали заступник голови Остерської територіальної громади та керівник міського відділу освіти, начальник Чернігівського обласного ТСОУ, 1-й Віце-президент ГО ЛРУ, головний суддя змагань. Мистецьку підтримку урочистого відкриття здійснював танцювальний колектив «Шарм» Остерського будинку творчості дітей та юнаків.

1-й Віце-Президент ЛРУ Залізняк Олександр, UX7UU від імені ГО ЛРУ нагородив команду колективної радіостанції UR4RXJ Остерської станції юних техніків у складі Кошової Анни, Шелепень Юлії, Француз Вікторії, Проколійко Вероніки, тренера Борисенко Ігоря, UW5RG дипломами та медалями за призові місця, зайняті у Чемпіонатах України в 2019 році. Також було урочисто вручено виграний цінний приз – трансивер SW2017.

Підготовка до проведення та організація Всеукраїнських змаганнь з радіозв’язку на КХ, УКХ та ШРТ здійснюється при активній підтримці з боку ГО ЛРУ, ТСОУ, Остерської територіальної громади Чернігівської області.

 

 Виконком ГО ЛРУ