Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Призи для учасників ЧУ на КХ 2019

Шановні учасники Чемпіонату України з радіозв'язку на КХ 2019!

Цього святкового дня, радий повідомити, що наступного тижня відбудеться проведення розіграшу цінних призів та сувенірів.
Цінні призи - КХ трансивер SW2017 та 5 портативних УКХ радіостанцій Baofeng вже чекають на своїх власників в приміщенні Штаб-квартири ЛРУ.

Нагадаю, лотерею буде проведено за підсумками всіх трьох Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY). Тобто кожен учасник та кожна команда взявши участь у кожному з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY) мали змогу отримати 3 номери для лотереї, за відповідними списками суддівської колегії.

Серед юнацьких команд (всі учасники не старші 19 років) які провели не менше ніж 100 підтверджених суддівством зв'язків, у будь-якому з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY), буде розіграно цінний приз: сучасний короткохвильовий трансивер SW2017 (розробка UR3LMZ).

Серед усіх учасників (юні та дорослі, колективи та індивідуали) які провели не менше ніж 100 підтверджених суддівством зв'язків, у будь-якому з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY), буде розіграно цінні призи та сувеніри:
- 5 портативних УКХ радіостанцій
- 20 сувенірних кружок з символікою ЛРУ та IARU.

Сувеніри надійдуть до Штаб-квартири наступного тижня.

Перелік учасників розіграшу з присвоєними лотерейними номерами можна переглянути за посиланням http://chu.cc.ua/loto.html

Дякуємо за участь у Чемпіонаті та запрошуємо усіх 5 травня до участі у Кубку України з радіозв'язку на КХ малою потужністю (LP CUP CW - 2019).

З повагою,
Сергій UT9NA