Лига радиолюбителей Украины

Спорт

На завершення ЧУ на КХ 2019

Шановні керівники відокремлених підрозділів!

Відбулися усі три тури Чемпіонату України з радіозв'язку на КХ. Суддівство триває. Поточна інформація про стан справ наявна на сайті http://chu.cc.ua

За вашої особистої підтримки, та за підтримки активних аматорів ваших обласних організацій, ми досягли відмінного результату. Змагання стали масовішими, а значить - цікавішими для усіх учасників.  Значно збільшилася кількість юних учасників. Особливо приємно було чути багато дитячих голосів у телефонному турі змагань.
Дякуємо всім, хто працював разом з нами у напрямку гідної організації Чемпіонату, та зробив його кращим!

Повна статистика кількості учасників у розрізі регіонів на сайті Чемпіонату http://chu.cc.ua
Перша п'ятірка за кількістю учасників серед регіонів виглядає таким чином:


Телеграф.

Телефон.

Телетайп.

Він імені Штаб-квартири ЛРУ висловлюю персональну подяку керівникам Чернігівського, Миколаївського, Дніпропетровського, Запорізького, Сумського, Київського та Одеського відокремлених підрозділів. Саме завдяки вашій роботі, вмінню організувати роботу у колективі, ми всі отримали відмінний результат!

Цього року, уперше за останні чотири роки, представництво учасників у RTTY турі змагань було достатнім для найвищого - першого рівня змагань, згідно з вимогами Єдиної спортивної класифікації України.

Після затвердження підсумкових протоколів усіх трьох турів ЧУ на КХ, приблизно у кінці лютого, усі виконані спортивні розряди будуть присвоєні учасникам наказом Президента ЛРУ, як керівника Національної федерації радіоспорту.
Для тих спортсменів, які бажають отримати офіційне підтвердження виконання спортивних розрядів від органів державної виконавчої влади (здебільшого для студентів вузів) та для присвоєння почесних спортивних звань Майстер спорту України, спортсменам потрібно буде за участю керівників обласних ВП ЛРУ звернутися у місцеві управління спорту обласних державних адміністрацій.
На запит керівників ВП ЛРУ Штаб-квартира підготує та надішле відповідні копії протоколів змагань з мокрими печатками та підписами.
Також, на ваш запит, надішлемо бланки та зразки заповнення подання для присвоєння звання МСУ.

Крім того, нас усіх чекають приємні несподіванки. Після офіційного затвердження підсумкових протоколів будуть проведені розіграші цінних призів та сувенірів. Лотерейні номери  (12 шт.) для розіграшу трансивера отримали юнацькі команди. Для розіграшу цінних призів та сувенірів 183 лотерейних номери отримали всі учасники змагань, які провели не менше 100 підтверджених суддівством зв'язків.

З повагою,
віце-президент ГО ЛРУ                Сергій Іванов UT9NA