Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Збірна України зі спортивної радіопеленгації (ARDF) готова прийняти участь в чемпіонаті світу в Південій Кореї

З 26 по 29 липня 2018 року гостинна Вінниччина приймала Чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування серед дорослих, юніорів та юнаків, в якому взяли участь спортсмени з 10 регіонів України. Ці змагання стали завершальним етапом відбіркового циклу для визначення персонального складу збірної команди України, яка візьме участь у Чемпіонат світу, що відбудеться з 2 по 8 вересня у Республіці Корея.

Отже за право представляти нашу країну на вказаному міжнародному спортивному форумі, долаючи складні десятикілометрові дистанції по місцях партизанської слави в лісових масивах Калинівського району, змагались більше 100 учасників. І примхи погоди не стали спортсменам на заваді, вкотре довівши, що спортивна радіопеленгація – це всепогодний вид спорту.

У напруженій боротьбі перше загальнокомандне місце здобула команда м. Київ, на другому місці господарі – команда Вінницької області, третє вибороли спортсмени Донецької області.

В особистому заліку чемпіонами України стали:

По групі юнаків до 12 років: Гуменчук Микита  (Вінницька область), Стаценко Павло (м. Київ).

В категорії юнаків до 14 років: Редька Єгор (Сумська область), Пащенко Володимир (Вінницька область).

Серед юнаків до 16 років: Дворніков Данііл (Донецька область), Дремлюга Максим (Вінницька область).

По групі хлопців до 19 років: Бумар Олексій (Донецька область), Голубничий Сергій (м. Київ), Іщенко Дмитро (м. Київ), Денисенко Дмитро (Сумська область).

Серед чоловіків старше 20 років: Марчук Олександр (Вінницька область), Гнєдов Володимир (м. Київ), Іванько Олексій (Донецька область).

В категорії чоловіків старше 40 років: Смірнов Олександр (Донецька область), Давиденко Юрій (м. Київ), Геращенко Валерій (Кіровоградська область).

По групі дівчат до 12 років: Полубенцева Ірина (Донецька область), Василенко Анастасія (Донецька область), Доленко Олександра (м. Київ).

По групі дівчат до 14 років: Владімірова Віра (Вінницька область), Солоненко Аліна (Вінницька область).

В категорії дівчат до 16 років: Дрижова Анна, Дорда Софія, Бондаренко Анна (всі – Сумська область).

По групі дівчат до 19 років: Пугач Марія (Сумська область), Петровська Яна (Хмельницька область).

Серед жінок старше 20 років: Геращенко Діанора (Кіровоградська область), Фурса Олена (м. Київ), Пархоменко Олександра (м. Київ).

В категорії жінок старше 35 років: Геращенко Елеонора (Кіровоградська область), Полубенцева Світлана (Донецька область).

У ветеранських категоріях: Іванчихін Микола (м. Київ), Чумаков Геннадій (Вінницька область), Фурса Олег (Київська область), Барановський Віктор      (м. Київ).

За результатами відбіркових стартів визначено спортсменів основного складу збірної команди України, які вже через місяць захищатимуть національні кольори на Чемпіонаті світу в далекій Південній Кореї. Бажаємо їм вдалого виступу і будемо активно вболівати за них.

Водночас висловлюємо вдячність керівництву Товариства сприяння обороні України та безпосередньо голові Вінницької обласної організації ТСОУ, управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА, командуванню та особовому складу військової частини 3028, 60 будинку офіцерів за активну допомогу та сприяння у проведенні чемпіонату України.

Список спортсменів, які згідно з рейтингом відібрані до складу збірної команди України на ЧС-2018, Республіка Корея (станом на 31.07.2018р.)