Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Кубок України з радіозв’язку на КХ телеграфом малою потужністю

Шановні радіоаматори!

Нагадуємо,  що  до  Кубку  України з радіозв’язку на КХ телеграфом малою потужністю  залишився  лише  один  тиждень.  Кубок  України  на КХ (мала потужність)  телеграфом - 6 травня 2018 р. з 18:00 до 19:59 за київським часом (з 15:00 до 16:59 UTС). 

Проводиться в два тури, по одній годині кожний.

Перший тур:   з 18:00 до 18:59 за київським часом (з 15:00 до 15:59 UTС),
Другий тур:з 19:00 до 19:59 за київським часом (з 16:00 до 16:59 UTС).

Кубок  є  офіційними  спортивними  всеукраїнськими  змаганнями. Змагання особисті, з командним заліком серед областей України.

КХ  комітет  ЛРУ  максимально врахував всі побажання від учасників наших національних  змагань  минулих  років, а також від керівників молодіжних колективів  і  ветеранів.  У  відповідності  з  новою редакцією ЕСКУ вiд 20.04.18 року, ми маємо змогу зробити черговий крок назустріч молодіжним колективам. Тривалість офіційних кваліфікаційних змагань, якими є Кубок, зменшено до двох годин. Що дасть змогу юним учасникам виконати нормативи спортивних розрядів та звань.

Також  враховано  побажання  досвідчених  спортсменів.  З  метою повного розкриття потенціалу операторської майстерності учасників, відповідності положення  змагань сучасним технологіям світового контестингу, скасовано цілий ряд застарілих обмежень. Наприклад, немає заборони на використання технологiї  SO2R,  вiдмiнено  "Правило  10-ти  хвилин",  що дозволяє без жодних   обмежень  у  часі  та  кількості  переходів  здійснювати  зміну діапазона,  можна  використовувати  мережі  сповіщення  та широкосмугові автоматичні приймачі (DX Cluster, Skimmer).

Згiдно  з Розпорядженням КМУ, що регулює перенесення робочих тa вихідних днів, 5 травня 2018 (субота) – робочий день. Отже, цього року Кубок буде проведений у неділю 6 травня.

Пряме посилання на Регламент Кубку:
http://uarl.org.ua/index.php/dokumenti/normativni-akti/404-reglament-kubku-ukrajini-z-radiozv-yazku-na-kkh-2018-roku

Нагадуємо,  абревіатура Миколаївської області змінена з "NI" на "MY", що потребує  корекції  відповідних  файлів  в  контест-логах  для  тих, хто використовує функцію автоматичної генерації "області".                                                                                                                

Рекомендоване програмне забезпечення для учасників змагань.

 TR4W англійською мовою http://tr4w.net/4.67/tr4w_setup_4_67.0.exe

TR4W російською мовою http://tr4w.net/4.67/tr4w_setup_4_67.0_rus.exe

Файли INITIAL.EX та UKRAINE.DOM для TR4W
http://vincup.cc.ua/initial_dom_tr4w.zip

 N1MM Logger+ website http://n1mm.hamdocs.com

Файли підтримки Чемпіонатів України (інструкція в архіві)
http://vincup.cc.ua/N1MM_plus_Chemp_Ukr_2018.rar
 

 ГСК   бажає   всім   учасникам  ЧУ  високих  спортивних  результатів  та задоволення від дружнього спілкування у ефірі. До зустрічи в змаганнях!