Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Чергові новини від Носівських радистів

Аліно, браво!

Остаточно підбито офіційні підсумки усіх трьох Чемпіонатів України з радіозв’язку 2018 року. І в усіх трьох чемпіонатах команди радіостанції Носівської СЮТ посіли ДРУГІ місця! Це дуже велике досягнення! Такої переможної стабільності ще не було! Поєднання тренерського досвіду з наполегливістю і майстерністю молодих операторів довело усій радіоаматорській спільноті України, що Носівка є лідером всеукраїнського масштабу!

Найвагоміший вклад у результат носівчан від кандидатки у майстри спорту Аліни Буцан – восьмикласниці міської гімназії, яка зростає від змагань до змагань. Аліна не працювала у телеграфному чемпіонаті, зате у телефонному вона абсолютно реально могла вперше виконати норматив майстра спорту України. На заваді стала абсолютно незалежна від Аліни причина: для зарахування результату не вистачило всього лише однієї колективної радіостанції з потрібного регіону України… Прикро, що не те, що Аліна її «не знайшла», а її просто не було. Звичайно, це запитання до організаторів Чемпіонатів: як так стається, що виконання спортивних нормативів конкретним спортсменом є у прямій залежності від бажань (або не бажань) інших спортсменів інших областей України виходити, чи не виходити на старт чемпіонату?

З іншого боку, Аліна Буцан за рівнем майстерності і вольовими якостями, практично вже готова до виконання нормативу майстра спорту України і вона це зробить наступного року. На підтвердження своєї готовності два дні тому Аліна взяла участь у першості України. Її результат один із кращих в Україні. Принаймні, аби це був Чемпіонат, то виконання високого спортивного нормативу вже було б. Отже залишається дочекатися чемпіонату України наступного 2019 року.

А поки… поки що Аліна вже має приз за останню першість України. Радіоаматор UZ1RM, спостерігаючи за її оперативною роботою по «розгрібанню пайлапів», які нерідко виникали на її частоті завдяки «спотам» від старших симпатиків аматорів-чоловіків, прийняв рішення особисто нагородити Аліну двомісячним безкоштовним Інтернетом від «Vodafone». Подяка спонсору!

Досвід Аліни Буцан доводить, що до вершин спортивної майстерності всеукраїнського рівня можна дійти усього за чотири роки навчань у гуртку радіозв’язку при Носівській станції юних техніків. На черзі – молодші подруги Аліни: кандидат у майстри спорту Карина Косиченко, першорозрядниця Даша Отрошко, Яна Іщук і інші школярки, які віддають вільний час навчанню у СЮТ і поширюють молоді голоси Носівки у світовому аматорському етері.

Відеофрагмент роботи Аліни Буцан, що був показаний по каналу "U2C"

Протокол Чемпіонату України телеграфом

Протокол Чемпіонату України телефоном

Протокол чемпіонату України телетайпом

Джерело: http://nosivka-syut.at.ua/news/chergovi_novini_vid_nosivskikh_radistiv/2018-04-18-338