Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Заява КХ комітету ЛРУ

До відома усіх зацікавлених осіб.

Останнім часом неодноразово лунали заяви про наміри Українського контест клубу проводити Чемпіонати України з радіозв’язку на КХ у 2017 році. Такі заяви розповсюджували громадяни Давиденко Дмитро Сергійович, що діяв від імені Ради UCC, та Латишенко Володимир Федорович, що діяв у якості Президента UCC.

Повідомляємо, що у наступному, 2017-тому році Чемпіонати України з радіозв’язку на КХ 2017-го року увійшли у Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2017 рік, який оприлюднено на офіційному сайті ММС

http://www.dsmsu.gov.ua/media/2016/09/27/10/Proekt_YEKP_2017r_na_sait.xls.

Таким чином, проводити Чемпіонати України з радіозв’язку на КХ від імені держави Україна буде Міністерство молоді та спорту України, а безпосереднім виконавцем організаційно-спортивних заходів визначено Громадську організацію «Ліга радіоаматорів України», що здобула статус, права та обов’язки профільної Національної спортивної федерації на умовах відкритого конкурсу. Наголошуємо, що Ліга радіоаматорів України є лише технічним оператором з проведення цих змагань, вона забезпечує власними ресурсами розробку та затвердження регламенту змагань, прийом звітів від учасників, суддівство, нагородження та присвоєння спортивних розрядів та звань. Чемпіонати України з радіозв’язку є державним спортивним заходом. Функції з їх проведення делеговані лише Лізі радіоаматорів України.

Змушені повідомити про можливі наслідки, які виникнуть у разі спроби групи окремих осіб вчиняти дії з перешкоджання проведенню Лігою радіоаматорів України Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ у 2017-тому році. Рішенням профільної Національної спортивної федерації, а за такої потреби - окремим наказом Міністерства молоді та спорту України, організатори та всі учасники подібних спроб будуть дискваліфіковані терміном на два роки і позбавлені спортивних звань і розрядів, а судді будуть позбавлені суддівських категорій та звань. Крім того,відповідні матеріали, у тому числі широкосмугові записи SDR приймачів на суддівських станціях моніторингу ефірної обстановки будуть надані у правоохоронні органи для відповідної кваліфікації цих дій згідно з чиним законодавством України.

Щодо можливої співпраці з Українським контест клубом, у тому числі, щодо проведення Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ.

За інформацією, отриманою нами з органів Міністерства юстиції України, в правовому полі держави Україна на сьогодні діє лише одне громадське об’єднання з назвою «Український контест клуб» - це Громадська організація «Український контест клуб». Реєстраційний номер запису в Єдиному реєстрі громадських об'єднань 1361495, дата державної реєстрації 10.05.2012, Місцезнаходження: м.Київ, проспект Героїв Сталінграда, 6, корп. 6, кв. 36, засновники Ананьєв Олександр Вячеславович, Давиденко Дмитро Сергійович, Дуда Володимир Анатолійович. Керівник - підписант Давиденко Дмитро Сергійович.

Можемо повідомити, що текст чинного Статуту Українського контест клубу (UCC) розташований за адресою http://ucc.in.ua/ustaw2008.htm, немає нічого спільного із Статутом ГО «Український контест клуб» зареєстрованим у органах Міністерства юстиції України.

Також повідомляємо, що на порядку денному Конференції Українського контест клубу, що відбулася 20-22 травня цього року у м.Біла Церква Київської області, протокол якого розміщено за посиланням http://hfdx.at.ua/news/protokol_konferencii_ucc_2016/2016-05-30-6615, приймалися рішення про внесення змін саме до Статуту Українського контест клубу (UCC), розташованого за адресою http://ucc.in.ua/ustaw2008.htm. На цьому ж зібранні розглядалися i питання щодо організації та проведення Чемпіонатів України із радіозв’язку на КХ.

Маємо змогу зробити невтішні висновки. Український контест клуб (UCC) наразі є незареєстрованим громадським об’єднанням. Громадяни Латишенко Володимир Федорович (Президент UCC) та Давиденко Дмитро Сергійович (Віце-президент UCC) ведуть діяльність від імені незареєстрованого громадського об’єднання.

Нагадуємо громадянам Латишенко В.Ф. та Давиденко Д.С., що у відповідності із чинним законодавством України, а саме, Розділом ІІ Статті 9, п.9. Закону України «Про громадські об'єднання», дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються.

Вимагаємо від громадян Латишенко В.Ф. та Давиденко Д.С. негайно припинити порушення чинного законодавства України.

Таким чином, враховуючи що Ліга радіоаматорів України веде свою діяльність виключно у правовому полі держави Україна, наразі не може бути жодних правових підстав для укладання будь-яких угод із нелегалізованим Українським контест клубом (UCC) та Лігою радіоаматорів України про можливу співпрацю стосовно спільного проведення, або делегування певних об’ємів робіт в межах організаційно-спортивних заходів відносно Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ у 2017-тому році.

Якщо ж у громадян Латишенко В.Ф. та Давиденко Д.С., після осмислення наведеного вище, все ще є велике бажання займатися організацією та проведенням Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ, можемо рекомендувати їм належним чином провести всі необхідні дії, пов’язані з державною реєстрацією такого об’єднання громадян як Український контест клуб, та на умовах відкритого конкурсу спробувати вибороти таке право, так як це свого часу вчинила Ліга радіоаматорів України.

КХ комітет ЛРУ