Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Вітаємо збірну команду України із спортивної радіопеленгації!

18-й Чемпіонат світу IARU із спортивної радіопеленгації, що проходив у м. Албена, Болгарія, пройшов за сприятливих погодних умов, зібрав рекордну кількість учасників та ще раз підтвердив високий спортивний рівень нашої збірної.

У змаганнях прийняли участь 329 спортсменів у 11-и категоріях.

Чемпіонат видався дуже непростим, цьогоріч була представлена найбільша кількість національних збірних. Дуже сильніком команди були виставлені від Росії, Чехії, Литви, Болгарії, Словаччини,

Німеччини. Навіть у збірних командах із неповним складом були сильні спортсмени, що у своїх категоріях показали дуже високі результати. На цьогорічному Чемпіонаті було багато учасників із Японії, Кореї, Китаю, Сполучених Штатів, що свідчить про розвиток цього виду радіоспорту у країнах, членах IARU.

Збірна команда України була заявлена у складі 25-и спортсменів у 8-и категоріях учасників. У жіночих категоріях W35, W50, W60 наші спортсмени участі не приймали.

За 7 днів змагань наші спортсмени здобули 40 нагород: 12 золотих, 11 срібних та 17 бронзових медалей.

M70 - 2 - е місце

Тобто у всіх категоріях, де українські спортсмени приймали участь, було виборото призові місця.

У загально-командному заліку, незважаючи на неповний склад збірної у категоріях учасників, наша команда посіла 3-е місце.

Ми вітаємо наших спортсменів з високим результатом у командній першості та нагородами в особистому заліку.