Лига радиолюбителей Украины

Відповідайте на дитячі голоси!

Вони - наша зміна. Даючи загальний виклик, вони сподіваються на проведення радіозв'язку, що зміцнює в них впевненість у правильному виборі гуртка радіозв'язку, формує прихильність до обраного заняття, а, іноді, і перемогу над домінуючим в середовищі школярів смартфоном. Діти починають бачити і розуміти необхідність міжнародних радіокодів, азбуки Морзе, мнемонічного алфавіту і розмовної англійської мови. Поступово вони стають досвідченими радистами - представниками рідкісної спеціальності. У таких дітей залишається менше вільного часу і зникає інтерес до вуличних компаній з їх сумнівними, а іноді і злочинними фіналами.

Відповідайте на загальні виклики юних голосів. Навіть якщо з цією коллективкою у вас десяток-другий зв'язків. Так, десяток. Але оператори то різні! І у всіх бажання провести QSO. Для когось воно є першим, для когось - тисячним. Але якщо звуть, значить мають мету. Підтримуйте їх.

Пропонується фрагмент заняття на радіостанції Носівської СЮТ UR4RWW. Юний оператор Олександр Макуха. Йому всього 10 років. Володіє навичками оперативного проведення QSO, використання електронного журналу та вільного володіння клавіатурою ПК. Поливіться відео самі:

Василь Кияниця – керівник UR4RWW

https://www.youtube.com/watch?v=yGRbgzgRCBs