Лига радиолюбителей Украины

Розпочала роботу Всесвітня конференція радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку

28 жовтня 2019 року у місті Шарм-ель-Шейх, Арабська Республіка Єгипет, розпочала роботу Всесвітня конференція радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ). Це конференція високого рівня, завданням якої є перегляд Регламенту радіозв'язку - міжнародного договору, який на глобальному рівні визначає правила взаємодії між державами-членами МСЕ у сфері використання і розподілу радіочастотного ресурсу, а також використання геостаціонарної та негеостаціонарних супутникових орбіт.

Цей міжнародний форум, участь у якому беруть понад 3500 учасників зі 193 держав-членів МСЕ, відкрив президент Єгипту Абдель Фаттах аль-Сісі.
Генеральний секретар ООН Антоніо Гутіерес звернувся до учасників конференції із відеозверненням, у якому зазначив, що технології радіозв’язку трансформували обмін інформацією, здійснили революцію у промисловості, рятують життя та стимулюють розвиток.

«Всесвітня конференція радіозв’язку, яка сьогодні відкрилася, розгляне низку передових технологічних інновацій, яким доведеться відіграти провідну роль у цифровій економіці завтрашнього дня і у майбутньому розвитку служб, систем і технологій», - сказав Генеральний секретар МСЕ Хоулінь Чжао на церемонії відкриття форуму. Він також зазначив, що революційні зміни у методах з’єднань будуть мати широкомасштабні наслідки для інформаційно-комунікаційних технологій та досягнення багатьох Цілей сталого розвитку ООН.

Участь у роботі ВКР-19 бере делегація Уряду України на чолі з першим заступником Голови Держспецзв’язку. До її складу увійшли представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Міністерства внутрішніх справ України, Державного космічного агентства України та інших установ України.

Конференція триватиме до 22 листопада 2019 року.

Пресслужба Держспецзв’язку