Лига радиолюбителей Украины

Інформація для членів ГО ЛРУ

06 червня 2019 року відбулося чергове засідання Ради ГО ЛРУ на якому було розглядалися питання про пільги для певних категорій членів ЛРУ, уточнення «Положення про QSl-бюро ГО ЛРУ», розгляд заяви на вступ в ЛРУ від Степаненка В.А., UZ1RR.

В засіданні прийняли участь 16 членів Ради ЛРУ, що становить 100% від кількості членів Ради ЛРУ.

На засіданні було прийнято рішення про звільнення від сплати річних членських внесків для школярів з 14 по 19 років та інвалідів 1-ї та 2-ї  групи; уточнено визначення – дитячі колективні радіостанції в «Положенні про QSl-бюро ГО ЛРУ».

У зв’язку з тим, що рішення про виключення  Степаненка В.А.,UZ1RR з лав ЛРУ було прийняте на конференції  ЛРУ у 2016 році, його заява Виконкомом була передана на розгляд Ради  ЛРУ, яка згідно Статуту організації  у період між Конференціями є представницьким органом управління ЛРУ. 

При вирішенні питання про вступ Степаненка В.А., UZ1RR в  ЛРУ, членам Ради не вдалося досягнути консолідованого рішення з даного питання, голоси розподілились наступним чином – «так» - 6 голосів, «проти» - 6 голосів, «утрималися»  - 4 голоси. Таким чином рішення не було прийняте.      

 

1-й Віце-Президент ГО ЛРУ
Олександр Залізняк
UX7UU