Лига радиолюбителей Украины

Чергова перемога: Кубок Мархасіна у Носівці!

 

На фото: Кубок Мархасіна у Владислава Новгородського - наймолодшого члена колективу радіостанції Носівської СЮТ

Ці щорічні Всеукраїнські змагання організовуються Львівським обласним центром НТТУМ за сприяння «Львівського клубу короткохвильовиків», обласного управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Федерації Радіоспорту Львівської області.

Носівчани декілька разів пробували здобути цей Кубок – не вдавалося. Були третіми, були другими… Цього року, капітан команди кандидатка у майстри спорту України Аліна Буцан була налаштована рішуче – тільки перемога.

Захопивши лідерство на перших хвилинах, вона його не втратила впродовж всіх 60 хвилин змагань. Судді підтвердили перемогу. Красень-кубок у Носівці! ВІТАННЯ!!!

Нагорода на команду і окремо - кожному члену команди

Хто такий Віталій Мархасін? Почесний член «Львівського клубу короткохвильовиків», талановитий тренер юних радіоаматорів. Жив у Львові, а потім – у канадському Калгарі. Всесвітньо відомий радіоаматор. «Кубок Мархасіна» заснували його колишні львівські учні на чолі із Мирославом Лупієм. За роки ці змагання на «Кубок Мархасіна» стали популярними Всеукраїнськими змаганнями. Тепер Кубок є і у Носівці!

Верхня частина таблиці:

1 UR4RWW (Носівка, Чернігівської області)

2 UX6FZZ (Ізмаїл, Одеської області)

3 UR4EYN (Покровськ, Дніпропетровської області)

Повністю підсумкова таблиця ТУТ: http://ur6gwz.at.ua/rezult_sor/2019/REZ_VE6JO_23.01.19.htm

 

https://nosivka-syut.at.ua/news/kubok_markhasina_2019/2019-04-10-355