Лига радиолюбителей Украины

У Запоріжжі відбулася конференція радіоаматорів Запорізької області

Шановні колеги! З радістю повідомляємо, що наприкінці січня в Запоріжжі відбулися чергові звітні збори Запорізького обласного відокремленого підрозділу ГО «Ліга радіоаматорів України». Вже традиційно вони проходили в затишній лекційній залі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки та зібрали представників Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Полог, Дніпрорудного, Гуляйпілля, Василівки, Михайлівки та Токмака.

Керівник організації Олег Лижник (UT3QZ) розповів про діяльність організації у минулому році, та проінформував спільноту щодо проведених заходів. Особливо були відзначені дні активності, що проводилися в часі Дня пам`яті та примирення і 73-річниці перемоги над нацизмом (EM73Q), а також на відзнаку 25-річчя створення Національного заповідника «Хортиця» (EM25QFF). Обидва заходи координував начальник колективної радіостанції Запорізького обласного радіоклубу Микола Папіровський (UR6QV). Безпосередньо О.Лижник розробив високоякісну дипломну програму до обох подій. Проведено біля 7000 QSO та розіслано більше 150 дипломів по всьому світу!

Окремою подією, підготовка та реалізація якої тривала декілька місяців, стало відзначення радіоаматорами Запоріжжя 85-річного ювілею металургійного комбінату «Запоріжсталь». Як повідомив координатор заходу Олексій Герман (US8QQ), проведено 6000 QSO більше ніж зі 100 країнами та територіями світу. Якісними електронними дипломами нагороджено 235 радіоаматорів з 27 країн.

Микола Папіровський, заступник голови Запорізької КТК, відзвітував щодо роботи комісії за минулий рік. Приємно відзначити, що в нас з’явилося вісімнадцять нових, перспективних радіоаматорів, позивні яких ми вже чуємо в ефірі! Збільшення кількості молодих радіоаматорів в Запоріжжі стало можливим завдяки проведенню активної пропаганди Ham-radio у соціальних мережах, поширенню інформації про наше хоббі серед молоді, а також регулярним зустрічам у Запорізькому радіоклубі.

Зі звітом про виконану роботу виступив заступник керівника колективної радіостанції Вольдемар Лєвченко (UR5QW). Він доповів, що за минулий рік у радіоклубі були встановлені нові склопластикові вікна, двері, підвісна стеля, встановлена нова електропроводка та нове освітлення, придбана частина обладнання. Всі чеки та квитанції – зберігаються та завжди доступні для звітності. Вольдемар Іванович закликав спільноту активніше долучатися до відбудови Запорізького радіоклубу та його подальшого розвитку.

- Ми поспішали виконати ремонтні роботи у 2018 році, щоб увійти у Новий 2019 рік з новими цілями та завданнями, зосередитися на обладнанні колективної радіостанції, а також на заходах, що присвячені ювілею Запорізького радіоклубу, -  підкреслив Вольдемар Лєвченко (UR5QW).

Як зазначив Олег Лижник, упродовж 2018 року Рада Запорізького підрозділу активно співпрацювала з вищим керівництвом ГО ЛРУ та брала участь в розробці нормативних документів та основних положень Ліги. Олег Станіславович розповів про роботу Конференції ЛРУ, яка проходила в наприкінці року в Києві. Особливу увагу на ній було приділено міжнародним стосункам ГО ЛРУ з представниками IARU.

Перед присутніми виступив Валерій Агеєнко (UT5PI), що звітував про те, що порушень витрат грошових коштів у 2018 році не виявлено. На розгляд Зборів було запропоновано встановити мінімальну суму благодійних внесків до Запорізького підрозділу Ліги в розмірі 30 або 50 гривень.

Після голосування Затвердили мінімальну суму благодійного внеску до ЗОВП ГО ЛРУ в 2019 році в розмірі - 50  гривень.

Наприкінці заходу пройшло урочисте нагородження переможців УКХ ЧМ Кубку Запорізької області 2018 року. Переможці отримали від організаторів змагань хороші призи - кубки, медалі, дипломи. Також відбувся розіграш лотереї серед учасників змагань – путівка до бази відпочинку на березі Азовського моря, спонсором якої виступив Сергій Мараховський (UT8QQ).

Також було урочисто відзначено переможців конкурсу радіоаматорів, присвяченому 85-річчю «Запоріжсталі». Найбільш активні радіоаматори м. Запоріжжя та Запорізької області, що брали участь в днях активності, також отримали цінні призи від організаторів заходу.

Присутні в залі радіоаматори мали можливість коменувати та вносити пропозиції що до поліпшення роботи Ради ЗОВП ЛРУ та організації в цілому в 2019 році. Зокрема після виступу Івана Дибко (UT3QU) було прийнято рішення пропонувати Раді ЗОВП ЛРУ вжити заходів щодо оптимізації витрат підрозділу.

Варто зазначити, що більш ніж 120 радіоаматорів отримали Подяки за особистий вклад у розвиток Запорізького радіоклубу.

Висловлюємо щиру подяку керівнику Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Ользі Волковій, Марині Веселовій-Сотник та Дарині Буша, керівництву Запорізького обласного Товариства сприяння обороні України – Ігорю Павлєю та Василю Лавренюку за допомогу в організації проведення заходу!

Посилання на архів з ФОТО: https://drive.google.com/open?id=1WpPPwztc2iRQ6ZGBFrRX3O6rhpOKxqdO

Завжди раді Вас бачити! До нових зустрічей - у Запорізькому радіоклубі. 

 

73 de UT3QZ, UR5QW, UR6QV / UR4QZZ Team