Лига радиолюбителей Украины

Зустріч у Запорізькому радіоклубі 2 лютого (ФОТОрепортаж)

Вітаємо Вас, наші дорогі колеги!

У суботу, 2 лютого, у Запорізькому радіоклубі було надзвичайно людно!  Адже в наших друзів-радіоаматорів вже стало гарною традицією проводити регулярні зустрічі на восьмому поверсі. До того ж, саме сьогодні відбулося перше в цьому році засідання Запорізької КТК!

Приємно було бачити вихованців Ольги Меркулової (UY0QO) – активних членів колишньої колективної радіостанції UR4QZF. Бажаємо молодим радіоаматорам - Дмитру Лєвченку та Павлу Малюку скоріше з’явитися в ефірі та достойно представити Запоріжжя! Цікаво нам було поспілкуватися з одним з найстаріших радіоаматорів Запоріжжя – Володимиром Баркаром (UR4QB). Свого часу він був надзвичайно активний. Але Володимир Миколайович вже відновлює позивний та готується знову активізуватися на діапазонах! Успішно здав екзамен на третю категорію і 19-річний студент Запорізького університету Євген Рожик  з села Велика Знам’янка.

У склад оновленої КТК у 2019 році Наказом начальника Центральної філії Українського державного центру радіочастот (УДЦР) увійшли досвідчені радіоаматори – голова комісії Анатолій Ставицький (UR5QA), Юрій Пирог (UT4QA), Вольдемар Лєвченко (UR5QW), Сергій Хрипко (UR9QQ), Микола Буравков (UY5QU) та Микола Папіровський (UR6QV).

Після засідання комісії радіоаматори не поспішали розходитися, та насолоджувалися душевним спілкуванням та чаюванням зі смачним тортом. Приємною родзинкою стала дегустація айвового та малинового варення від Євгена Федоровича (UR0QE)!

Іван Дибко (UT3QU) ділився секретами DXінгу на 160м, Геннадій Хоменко (US5ETZ) консультував, як грамотно змайструвати підсилювач, Олександр Халавка (UR4QR) ностальгійно згадував активність (на жаль, вже закритої) дитячої колективної радіостанції UR3QWA. Руслан Чернявський (UR3QCW) підказував молоді, як оволодіти телеграфною азбукою Морзе та ефективно працювати у контестах. На декілька хвилинок завітали відомий відеоблогер Олександр Карабанов (UR3QQC) та один з найстаріших та заслужених радіоаматорів Запоріжжя – Валентин Іванович Долинний (UY5QZ). Він дав цінні поради щодо подальшого розвитку Запорізького радіоклубу.

А по завершенні зборів у радіоклубі ми провідали Ніну Терентіївну Муленко-Гуммель (UY5CZ), яка свого часу у далекі 1960-ті очолювала колективну радіостанцію Запорізького радіоклубу UB5KEP/UK5QAA. Вона передає привіт всім, хто її пам’ятає! До нових зустрічей, дорогі наші друзі-радіоаматори!

73 de: UR3QAM, UY5QZ, UY5CZ, US5ETZ, UR5QA, UT4QA, UT5QM, UT3QU, UR3QCW, UR3QRF, UR4QR, UR4QB, UR3QQC, UY5QU, UR0QE, UR3QOX, US5QVH, UR4QKV, UR0QE, UR5QW, UR6QV, UR8QV; SWL: XYL UR4QKV,  Євген Рожик, Дмитро Лєвченко, Сергій Заїкін.