Лига радиолюбителей Украины

Запрошення на тематичний семінар

15 березня 2016 року, о 09.00 год на базі 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку Збройних Сил України (м. Полтава, вул. Зіньківська 44, зуп. «Інститут зв'язку») відбудеться методичний семінар на тему: «Основи організації та технічні можливості засобів зв'язку, що використовуються в ході сучасних бойових дій».

На захід запрошуються керівники дитячих аматорських радіостанцій, технічних радіогуртків та зацікавлені радіоаматори (громадяни України). Також запрошуються учні середніх і старших класів, вихованці гуртків радіотехнічного напрямку та молодь, що навчається.

Мета семінару – ознайомити учасників із сучасними засобами радіозв'язку, надати методичні рекомендації щодо проведення занять з учнями шкіл та вихованцями гуртків радіоспортивного напрямку позашкільних навчальних закладів під час вивчення роботи з технікою зв'язку, яка використовується в ході бойових дій.

Для участі у роботі семінару та оформлення перепусток на територію військової частини обхідно до 14 березня 2016 року подати заяву із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові учасника семінару за тел. – 0508182903 або на E-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. При собі необхідно мати паспорт громадянина України або свідоцтво про народження (для учнів). Також у заяві можна вказати тему виступу під час обміну досвідом.

Дозволяється фотографування та отримання необхідної методичної інформації на знімні носії (флеш-пам'ять).

З повагою, –

Оргкомітет семінару (US0HZ, UR5HNR, UT7GZ).

 

План методичного семінару з керівниками дитячих аматорських радіостанції та технічних радіогуртків 15 березня 2016 року