Лига радиолюбителей Украины

Інформаційне повідомлення.

27 березня Рада ГО ЛРУ прийняла Положення «Про QSL-бюро ГО ЛРУ» в якому описані правила користування QSL-бюро ГО ЛРУ.

Відповідно до п.3.1. Положення, обмін QSL-картками (отримання та надсилання їх в національні QSL-бюро інших країн) через QSL-бюро ЛРУ мають право здійснювати:

- члени  ЛРУ, на підставі п. 4.7.1.7 Статуту ЛРУ;

- АРС колективного користування, які відносяться до дитячих  колективних радіостанцій та  АРС колективного користування, керівники яких є членами ГО ЛРУ.

На підставі рішення Ради ГО ЛРУ №3/1-16 від 28.04.2016р., не члени ГО ЛРУ мають можливість користуватися QSL-обміном  через QSL-бюро ЛРУ за умови їх особистого звернення до Виконавчого комітету ЛРУ у формі заяви (Додаток №2 до даного Положення) з приводу надати їм таку можливість при отриманні добровільного  благодійного внеску на фінансування діяльності  ЛРУ у розмірі не менше ніж розмір річного членського внеску у поточному році.

На 2018 рік встановлено річний членський внесок у розмірі 120,00 грн.

Отримання QSL-карток членами ЛРУ здійснюється централізовано через відповідні відокремлені підрозділи.

Не членам ГО ЛРУ, а також  членам ГО ЛРУ, які виявили бажання отримувати QSL- картки безпосередньо персонально, необхідно заповнити відповідну заяву Додаток №2 до Положення, надіслати її до Виконавчого комітету ЛРУ та надати благодійну допомогу на розвиток діяльності ЛРУ у розмірі   50% (п’ятдесят відсотків) від величини  щорічного членського внеску для членів  ЛРУ, тобто додатково  60,00 грн  на 2018 рік.

Виконавчим комітетом, за погодженням з Радою ЛРУ, на 2018 рік  встановлено  Тариф компенсації користувачами QSl-бюро на оплату відправлення  1 кг QSL-карток за кордон в сумі еквівалентній 7,5 дол. США/кг по курсу НБУ на день перерахування коштів.

Вищевказані умови обміну QSL-картками (отримання та надсилання їх в національні QSL-бюро інших країн) через QSL-бюро  ЛРУ вступають в дію з моменту їх публікації на сайті  ЛРУ.

Радіоаматори, які набули право користуватися  QSL-бюро  ЛРУ до дати прийняття Положення «Про QSL-бюро ГО ЛРУ», здійснюють обмін QSL-картками через QSL-бюрона на умовах, які діяли до прийняття даного Положення.

 

Виконавчий комітет.