Лига радиолюбителей Украины

Надання інформації

Шановні колеги,

Керівництво ЛРУ декілька останніх днів контактує з керівництвами деяких національних радіоаматорських організацій Європи щодо спростування неправдивої, а підчас брехливої інформації про діяльність ЛРУ, що свідомо розповсюджується "найтитулованішим та найвідомішим контестменом України" Латишенко В. шляхом його особистіх контактів.

Зауважу, що саме він, представляючись офіційною особою ЛРУ, отримував QSL-пошту, що була адресована нашій організації, як дійсному члену IARU, від інших радіоаматорських організацій на міжнародних радіоаматорських заходах, та видавав її як таку, що надійшла на адресу ВРЛ.

Нагадаю, що цей радіоаматор за свої дії був позбавлений звання "Почесний член ЛРУ" одностайним голосуванням на останній позачерговій Конференції ЛРУ.

У звя'зку з цим з метою написання резюме-характеристики про діяльність вказаної особи прошу надсилати наявну перевірену інформацію на електронну адресу штаб-квартири ЛРУ для подальшого аналізу та систематизації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конфіденційність при наданні інформації гарантується.

Це повідомлення не є внутрішньою конфіденційною інформацією ради ЛРУ.

 

Кириленко А., UT3UY
Президент ЛРУ