Лига радиолюбителей Украины

CR HAMFEST 2017

15-16 липня у Сосниці, Чернігівської області на території ДП «Дитячий санаторій імені Щорса» пройшов фестиваль радіоаматорів Чернігівщини «CR HAMFEST 2017» в якому активну участь взяли радіоаматори  Чернігівського обласного відділення ЛРУ. 

Перед  учасниками фестивалю виступив Голова Ради Чернігівського обласного відділення ЛРУ Олександр Клименко, US5RK, який проінформував учасників про досягнення членів обласного відділення ЛРУ в Чемпіонатах України та  урочисто вручив членам збірної команди  області з радіоспорту Грамоти Департаменту сім`ї, молоді та спорту та Подяки Товариства сприяння обороні України  за перемогу у Чемпіонатах України з радіозв`зку на коротких хвилях 2017 р. Особливу увагу було звернено на успішну участь дитячих колективних радіостанцій в спортивних змаганнях.

На запрошення Олександра Клименко на фестиваль завітали 1-й віце Президент ЛРУ Сергій Гай, UT5UIA, радник Президента ЛРУ Наталія Гай, член Ревізійної комісії ЛРУ Олександр Залізняк, UX7UU.

Під час свого виступу 1-й віце-президент ЛРУ Сергій Гай, UT5UIA висловив подяку організаторам за запрошення на фестиваль, розповів про поточну діяльність ЛРУ, особливу увагу приділив роз’ясненню позиції керівництва ЛРУ стосовно діяльності QSL бюро, привітав членів обласного відділення з високими досягненнями в Чемпіонатах України. Від імені Президента ЛРУ зачитав Наказ про висловлення подяки за багаторічну самовіддану працю на посаді голови Голова Ради Чернігівського обласного відділення ЛРУ Олександра Козаченко, UT8RN. Також Подяками ЛРУ було нагороджено кращих керівників дитячих колективних радіостанцій Василя Кияницю з Носівки, Ігоря Борисенка з Остра та Володимира Румянцева зі Сновська, а кожна дитяча радіостанція від ЛРУ отримала цінний подарунок у вигляді оплати вартості 1000 QSL карток.  

В фестивалі прийняв участь  селищний голова Андрій Портний, який щиро привітав та побажав успіхів учасникам заходу та висловив побажання і в подальшому розвивати співпрацю та підтримувати проведення фестивалю радіоаматорів Чернігівщини «CR HAMFEST» на гостинній Сосницькій землі . 

В рамках фестивалю було проведено заняття з радіозв`язку та спортивної пеленгації  з учасниками «Молодіжного спортивно-патріотичного табору «Січ» Сосницької районної молодіжної громадської організації Спортивний клуб «Анти», було встановлено КВ та УКВ антени де кожен бажаючий міг проводити сеанси радіозв’язку. Між учасниками фестивалю пройшли цікаві обміни думками щодо  радіоаматорської діяльності, зокрема участі в різноманітних обласних експедиціях, роботі   в ефірі під спеціальними позивними та на дипломні програми,  про розвиток та діяльність дитячих колективних радіостанцій області. Під час  обговорення,  учасники виразили свою підтримку  керівництву ЛРУ по стабілізації та покращенню діяльності ЛРУ.

Господарі пригощали учасників фестивалю запашною ухою  та іншими смаколиками. Зустріч пройшла в теплій дружній обстановці.

З фоторепортажем про проведення фестивалю можете ознайомитися  за адресою: https://cqcr.io.ua/